Hizmetlerimiz

Sektörde uzun yıllardır faliyet sürdüren firmamız araştırmacı ve yenilikçi anlayışı ile sizlere hizmet sunmaktadır. Garanti Bilgisayar,deneyimli kadrosuyla veri kurtarma alanında en üst kalitede hizmet vermektedir. Veri kurtarma hizmetleri, konusuna hakim ve tecrübeli kişiler tarafından,uygun şartlarda (clean-room) hassas bir şekilde gerçekleştirilir. İlkemiz kaybolan verilerinize en kısa sürede kavuşmanızı sağlamaktır. Garanti Bilgisayar,öncelikli olarak notebook onarımı,notebook ve pc yedek parça satışı,bilgisayarların bakım-onarım alanlarında çalışmaktadır. Teknik servisimizde garanti süresi bitmiş veya garanti dışı kalmış her marka notebook onarımı, notebook anakartlarında güney-kuzey-Bga chip değişimi yapılmaktadır. Firmamız bünyesinde her marka lcd-plazma tv, lcd monitör, camera, projeksiyon onarımı da yapılmaktadır.

Veri Kurtarma

disk_kurtarma (IDE, SATA, SCSI, notebook), microdrive, floppy disk, CD/DVD/BlueRay, USB Flash bellek, RAID, NAS, SAN, iomega ZIP/JAZZ/REV drive, DAT, DLT, LTO, bellek kartları (SD/Compact Flash, xD, MMC, Smart Media, Memory Stick) üzerinden veri kurtarma, veri kopyalama, veri silme, bilişim suçlarına yönelik veri araştırma ve şifre çözme işlemleri yürüten şirketimiz, bu alanda var olan tüm yeni teknolojileri başarıyla sunmaktadır.
Devamı

Laptop Onarımı

laptop_onarim Garanti bilgisayar profesyonel kadrosu ile 2000 yılından bu yana notebook onarımı yapmaktadır Notebook onarım servisi öncelikle olarak notebook onarımı-Notebook yedek parça satışı ve Endüstriyel Bilgisayarların bakım-onarım alanlarında çalışmaktadır.
Teknik servisimizde garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış her marka model notebook onarımı (Bga reworking dahil olmak üzere) yapılmaktadır.
Devamı

Lcd Plazma Tv&Monitör ve Elektronik Onarım

lcd_onarim Garanti bilgisayar bünyesindeki üç ana hizmetlerden biri daha olan görüntü sistemleri kurulumu ve bakım onarımı garantili bir şekilde yapılmaktadır. Yenilikçi yüz yılda gün geçtikçe yeni bir atılım yeni bir buluş yapılmakta Bunlardan bazıları Lcd Plazma Oled tv ler. Bize sunduğu görüntü kaliteleriyle daha büyük ekranlarda Tv keyfi Her kullanıcıyı cezbeder hale geldi. Tabiki bu görüntü sistemleri birgün arıza yapacaktır. Bu durumlarda bizler gibi profesyonel firmalar sizlere yardımcı olacaktır..
Devamı

Diğer hizmetlerimiz:
 • Disk onarım hizmetleri
 • Masa üstü diski ve yedekleme medyaları onarımı
 • Raid disk onarımı
 • Elektronik onarım
 
 • Bize ulaşın

 • Harita

Garanti Bilgisayar ve Elektronik Ltd. Şti.

 • Adres: Meicidyeköy Mah. Dereboyu Cd. Mecidiyekuyu Sok. No:2/A Mecidiyeköy
  İstanbul / Turkey
  (Mecidiyeköy Muhtarlık Karşısı)
 • Tel: (212) 217 32 25 Gsm:(532) 152 77 53
datagaranti harita
Haritayı google maps de ayrıntılı inceleyin

Makaleler