Hakkımızda

Garanti Bilgisayar,özel donanımları ve yazılım altyapısı, profesyonel teknisyen kadrosu ile veri kurtarma ve elektronik çözümler sunan bir firmadır. 2000 yılından bu yana Mecidiyeköy'de faaliyet göstermektedir. Firmamızın uzmanlık alanı sadece veri kurtarma ile sınırlı değildir.firmamız kurulduğu ilk dönemlerde başarılı kadromuzla başladığımız veri kurtarma hizmeti müşterilerimizin yoğun talepleri üzerine notebook onarım, lcd-plazma, tv&monitör bakım onarım hizmetleride vermektedir.
veri_kurtarma_partnerleri_banner
9 yıldır veri kurtarma ve elektronik çözümler sunmaktayız. Veri kurtarmada uzman olan ekibimiz veri depolama ortamlarının birim alan bazında analizi ve verilerin kurtarılması konusunda özel yazılımlar ve çözümler geliştirmektedir. Firmamız veri kurtarma alanında kullanılan tüm donanımlara sahiptir. Türkiye'de çözümü ve desteği bulunamayan birçok depolama aygıtından veri kurtarmayı başarmıştır (sıvı temasa ve ateşe maruz kalan,çizilen medyalardan) Üzerine veri kopyalanan her türlü medya, dosya sistemleri üzerinde veri silme, veri klonlama, şifre çözme, veri analizi hizmetleride sunmaktayız.
Veri kaybı yaşayan kişi ve kuruluşların bizi tercih etme sebepleri
 • Depolama aygıtının hızlı analizi
 • %100 gizlilik prensibi
 • Profesyonel hizmet
 • Eğitimli sertifikalı uzman kadro
 • Class 100 temiz oda(cleanroom)
 • Hızlı veri teslimi
Veri kayıplarınızda depolama aygıtınıza kesinlikle müdahale etmeden bize ulaştırın.veri kurtarmakonusunda bilgisi yeterli olmayan firmalara veya kişilere diskinize müdahale etmesine izin vermeyin.eminiz verileriniz sizin için çok değerlidir.

RİSK ALMAYIN!

Verilerinize ulaşılamıyorsa, analiz için hiçbir ücret ödemeniz gerekmiyor. Veri kurtarma sürecinin sonunda kurtarılan verilerinizin test aşamasında herhangi bir yetersizlik sonucunda ücret talep etmiyoruz.

Data-Veri kurtarma çok profesyonel ve teknik bir operasyondur. Hata kabul etmeyen teknoloji ve data konusunda üstün bilgisi olan uzman kadro gerektirir. Unutmayalım ki teknolojide şans ve sebepsizlik kavramı yoktur. Datalarınızın güvenliği ve kurtarılma oranını artırmak için bu konuda uzman firmalara, cihazınızı teslim ediniz. Standart servisler bilgilerinizin kurtarılmasını, güvenliğini ve gizliliğini sağlayamazlar. Garanti Bilgisayar, Mecidiyeköy'de uzun yıllardır bilgisayar elektroniği, data kurtarma ve teknik servis konularında hizmet vermektedir. Bu konuda tam yeterliliğe sahip İstanbul'da ki bilişim sektörü firmalarından biridir. Uzman kadromuz sayesinde en kısa sürede verilerinize tekrar ulaşabilmenizi sağlamaktayız. Bu güne kadar firmamız birçok markalaşmış firmaya bilişim desteği verip %90'lik bir kalite elde etmiştir.

Firmamız da her türlü elektronik hafızalı cihazların (Hard disk, memory kartlar ve bellekler vs.) bilgileri başarı ile kurtarılmaktadır.
Ayrıca firmamızın sizler için çok önemli olduğunu bildiği verilerin sadece size özel olduğunu düşünerek üstüne düşen gizlilik görevini ve taahütünü,güvenlik sözleşmesi aracılığıyla yerine getirmektedir. Bu sözleşme Garanti Bilgisayar'ın tüm müşterilerine uyguladığı prensibidir. Bilgileriniz, size ulaşma sürecinde imha edilir ve 3.şahıslar tarafından erişilemez.

Garanti Bilgisayar Size Uygun Çözümler Sunar... BAŞARI ORANIMIZ %99 DATA YOK ÜCRET YOK
 
 • Bize ulaşın

 • Harita

Garanti Bilgisayar ve Elektronik Ltd. Şti.

 • Adres: Meicidyeköy Mah. Dereboyu Cd. Mecidiyekuyu Sok. No:2/A Mecidiyeköy
  İstanbul / Turkey
  (Mecidiyeköy Muhtarlık Karşısı)
 • Tel: (212) 217 32 25 Gsm:(532) 152 77 53
datagaranti harita
Haritayı google maps de ayrıntılı inceleyin

Makaleler